Sold
Listing Courtesy of:
STELLAR as distributed by MLS GRID / Listed By: Blake Smereczynsky, Coldwell Banker Realty 859 Eden Court 859 Dunedin, FL 34698
Sold on 10/21/2016
$65,000 (USD)
Sold Date:
10/21/2016
10/21/2016
Taxes
$768(2015)
$768(2015)
Type
Condo
Condo
Year Built
1972
1972
Bought with
Jack Johnson, Keller Williams Gulfside Rlty
Jack Johnson, Keller Williams Gulfside Rlty
Bathroom Details
- Full Bathroom: 1
Stories
- 1
$ (+/-)
Sep 16, 2016
Price Changed
$65,000
-3%
-$2,000
Aug 21, 2016
Price Changed
$67,000
-1%
-$900
Aug 05, 2016
Price Changed
$67,900
-3%
-$2,000
Jul 22, 2016
Listed
$69,900